• Konsultacje nauczycieli 2022/23

      • Konsultacje nauczycieli

      • Konsultacje nauczycieli SP nr 1 im Jana Pawła II w Mońkach, obowiązujące w roku szkolnym 2022/2023

        Lp.

        Imię i nazwisko

        Dzień tygodnia

        Godziny konsultacji

        1.  

        Dorota Blaszko

        czwartek

        15:10 - 16:10

        1.  

        Krystyna Bujno

        środa

        14:20 - 15:20

        1.  

        Danuta Godlewska

        czwartek

        14:20 - 15:20

        1.  

        Emilia Gołębiewska

        czwartek

        14:20 - 15:20

        1.  

        Dariusz Grabowski

        poniedziałek

        15:10 - 16:10

        1.  

        Beata Grygo

        poniedziałek

        13:25 - 14:25

        1.  

        Ewa Jabłońska

        czwartek

        18:00 - 19:00

        1.  

        Martyna Kochańska

        wtorek

        15:00 - 16:00

        1.  

        Monika Konaszewska

        poniedziałek

        14:30 - 15:30

        1.  

        Ewa Konopka

        czwartek

        13:25 - 14:25

        1.  

        Mieczysław Kotiuk

        środa

        13:30 - 14:30

        1.  

        Lidia Kraszewska

        środa

        15:10 - 16:10

        1.  

        Agnieszka Kuc

        wtorek

        13:2 5 - 14:25

        1.  

        Grzegorz Kuc

        czwartek

        15:10 - 16:10

        1.  

        Beata Kulikowska

        środa

        15:00 - 16:00

        1.  

        Jadwiga Kulima

        czwartek

        15:10 - 16:10

        1.  

        Maria Jolanta Lotys

        *

         

        1.  

        Danuta Matel

        środa

        14:15 - 15:15

        1.  

        Kinga Miłkowska

        czwartek

        13:30 - 14:30

        1.  

        Alicja Misiejko

        poniedziałek

        14:20 - 15:20

        1.  

        Monika Olszewska

        wtorek

        13:25 - 14:25

        1.  

        Mieczysław Niedbała

        piątek

        12:20 - 13:20

        1.  

        Małgorzata Raczkowska

        poniedziałek

        14:15 - 15:15

        1.  

        Patrycja Rudnicka

        wtorek

        15:30 - 16:30

        1.  

        Krystyna Sauć

        czwartek

        13:30 - 14:30

        1.  

        Agnieszka Sierba

        środa

        12:30 - 13:30

        1.  

        Bożena Skutnik

        wtorek

        13:25  -14:25

        1.  

        Wojciech Smółko

        wtorek

        15:05 - 16:05

        1.  

        Beata Stoczko

        środa

        15:00 - 16:00

        1.  

        Krzysztof Szklarzewski

        wtorek

        16:00 - 17:00

        1.  

        Sławomir Szpyruk

        wtorek

        14:25 - 15:25

        1.  

        Wiesława Świsłocka

        czwartek

        15:10 - 16:10

        1.  

        Zbigniew Tekień

        wtorek

        14:15 - 15:15

        1.  

        Aldona Tynecka

        wtorek

        15:00 - 16:00

        1.  

        Elżbieta Wilamowska

        poniedziałek

        15:10 - 16:10

        1.  

        Bożena Wilamowska

        poniedziałek

        15:10 - 16:10

        1.  

        Elżbieta  Wiszowata

        *

         

        1.  

        Joanna Wojtach

        wtorek

        13:25 - 14:25

        1.  

        Urszula Woźniewska

        poniedziałek

        14:00 - 15:00

        1.  

        Mariusz Wysocki

        czwartek

        15:30 - 16:30

        1.  

        Jolanta Zdańska

        czwartek

        15:30 - 16:30

        1.  

        Tomasz Zdański

        wtorek

        14:15 - 15:15

        1.  

        Agnieszka Złotnik

        środa

        14:00 - 15:00

        1.  

        Agata Zub

        czwartek

        13:25 - 14:25

        1.  

        Anna Zyskowska

        wtorek

        15:10 - 16:10

        Godziny konsultacji Pani E. Wiszowatej i Pani M.J. Lotys zostaną uzupełnione po powrocie Pań z urlopów dla poratowania zdrowia.

        Wiesława  Świsłocka